Меню
Корзина покупок

Стань нашим Партнером

  

Шаг 1: Найди себе спонсора

Кожен Партнер повинен мати свого Спонсора - людину, яка була б його опікуном і гідом по пропозиціях і умовах співпраці в FM WORLD . Його треба вибрати ще на етапі підписання Контракту про співпрацю.Якщо ви не знаєте жодного партнера FM WORLD, то можете зв'язатися з центральним офісом компанії за телефоном, вказаним в закладці КОНТАКТИ і записатися на зустріч із Спонсором (лідером продажів).Перш, ніж вибрати Спонсора треба ретельно проаналізувати своє рішення, тому що Спонсора можна вибрати тільки один раз. Якщо ви не вкажете Спонсора у формі он-лайн реєстрації, то він буде призначений вам автоматично.

Шаг 2: Зарегистрируйся

Ви можете зареєструватися 2 простими способами:

Якщо ви знаєте Бізнес-Партнера (Дистриб'ютора) FM WORLD, то найкращий спосіб звернутись до нього. Той же Бізнес-партнер може стати вашим Спонсором або Рекомендованою особою (якщо він хоче, щоб ви знаходилися безпосередньо під іншим Партнером в його структурі).Щоб прискорити процес реєстрації, ви можете вислати скан договору до FM WORLD за допомогою електронної пошти на адресу: ukraine@fmworld.com

Ви можете швидко та зручно зареєструватися онлайн на нашому сайті.Після реєстрації ви отримуєте статус Споживача (обмежена можливість побудови структури та отримання премії), що достатньо, щоб робити замовлення.Для отримання статусу Бізнес-Партнера потрібно замовити і зареєструвати Стартер. Про це написано в Крок 3.

Шаг 3: Купи Стартер

Стартер є важливим інструментом кожного Партнера. Разом з пробниками парфумів FM Federico Mahora ви отримаєте також каталоги FM WORLD і інші необхідні матеріали.Є три способи придбати Стартер :1. У момент підписання договору ваш Спонсор може запропонувати вам купити Стартер2. Якщо у Спонсора немає Стартера, ви можете розмістити замовлення на Стартер під час відправки договору для реєстрації.Кожен Стартер має свій код, який потрібно зареєструвати, звернувшись в офіс зручним способом.