Меню
Корзина покупок

Рубрика "Вас интересует" RSS Feed

26 Feb Как выбрать мицеллярную воду?
Shopmanager 0 290
Как снимать макияж с контактными линзами? Как Выбрать мицеллярную воду? Какую выбрать? Что должно быть в составе? Мицеллярная вода или двухфазная жидкость? Что лучше молочко или мицеллярная вода?  Умываться после мицеллярной воды или нет? Как ней правильно пользоваться? Как снимать водостойкую тушь? Нужна ли мицеллярная вода летом, зимой, весной? Т..
24 Jan ДД Beauty Detox
Denys 0 69
ВІТАЄМО У РУБРИЦІ «ВАС ЦІКАВИТЬ...»Сьогодні мова піде про ХІТ-продажів – ДД Beauty Detox. Чому ХІТ? Тому що в складі даної ДД безцінна спіруліна, яка давно стала «талісманом» здоров’я. Про її цілющі властивості ми вже писали. Але Beauty Detox це не тільки сіпруліна, а ще й вітамін С та справжнісінький чистий колаген.Власне тому продукт і називаєтьс..
02 Dec Нужно ходить в спортзал для того, чтобы похудеть?
Denys 0 58
Чи потрібно ходити в спортзал для того, щоб схуднути?ДРУЗІ, вітаємо у рубриці «ВАС ЦІКАВИТЬ...», де сьогодні мова знову йтиме про схуднення.ЧАСТИНА 3 ТРИЛОГІЇ ПРО СХУДНЕННЯ, в якій ми шукатимемо відповідь на питання «Чи потрібно ходити в спортзал для того, щоб схуднути?».Ми вже з вами знаємо, що:Якщо суттєво зменшити калорійність раціону, то ми зап..
30 Nov Возможно-ли похудеть без диет? ч.2
Denys 0 76
Вітаємо у РУБРИЦІ «ВАС ЦІКАВИТЬ...», де ми сьогодні продовжуємо говорити про СХУДНЕННЯ.Минулого разу ми з вас шукали відповідь на питання «ЧИ МОЖНА СХУДНУТИ БЕЗ ДІЄТ...» і прийшли до аргументованого висновку, що схуднення без дієт можливе лише в тому випадку, якщо ви суттєво зменшуєте кількість калорій, які надходять з їжею. Тобто ви і далі можете ..
29 Nov Возможно-ли похудеть без диет? ч.1
Denys 0 64
Вітаємо у РУБРИЦІ «ВАС ЦІКАВИТЬ...»Ось воно ЛІТО у коротких спідницях, у купальниках, у топах... одним словом, у всій своїй красі. А якщо ви ще не підготувалися до його приходу і досі перечитуєте сотні БЛОГІВ про те, як по швидше схуднути. Якщо шукаєте чудо-пігулки для -10 кг /мінімум/ і всього за тиждень. І ... якщо при цьому мрієте про смачні чіз..
Показано с 1 по 5 из 5 (всего 1 страниц)