Меню
Корзина покупок

Блог RSS Feed

26 Feb Как выбрать мицеллярную воду?
Shopmanager 0 224
Как снимать макияж с контактными линзами? Как Выбрать мицеллярную воду? Какую выбрать? Что должно быть в составе? Мицеллярная вода или двухфазная жидкость? Что лучше молочко или мицеллярная вода?  Умываться после мицеллярной воды или нет? Как ней правильно пользоваться? Как снимать водостойкую тушь? Нужна ли мицеллярная вода летом, зимой, весной? Т..
12 May Вебинар
12 May Вебинар «MAKE UP: СТАНЬ ЗВЕЗДОЙ ALAYA»
06 Apr PROBIOTIC
0 18
У світлі теперішніх подій в соцмережах з’являється все більше інформації, як захиститися від вірусної небезпеки та як боротися із короновірусом. Паніка, незнання та брак часу на своє здоров’я, яким грішив кожен із нас до початку пандемії, призвели до «народження» тисяч фейків, мільйон обіцянок від фармакоманій про зцілення та ще більше спекуляцій н..
23 Mar Онлайн презентация каталога №32
27 Feb Вебинар «Идеальный уход для жирной и комбинированной кожи Косметика 14+»
13 Feb Вебинар
13 Feb Вебинар
24 Jan ДД Beauty Detox
Denys 0 42
ВІТАЄМО У РУБРИЦІ «ВАС ЦІКАВИТЬ...»Сьогодні мова піде про ХІТ-продажів – ДД Beauty Detox. Чому ХІТ? Тому що в складі даної ДД безцінна спіруліна, яка давно стала «талісманом» здоров’я. Про її цілющі властивості ми вже писали. Але Beauty Detox це не тільки сіпруліна, а ще й вітамін С та справжнісінький чистий колаген.Власне тому продукт і називаєтьс..
14 Jan FIT6 Вопрос-Ответ
25 Dec O!MEGA
Denys 0 36
ВАС ВІТАЄ РУБРИКА «ПІД МІКРОСКОПОМ», де сьогодні ми розглядатимемо такий важливий компонент, як ОМЕГА.Що таке ОМЕГА? І з чим їх їдять? ОМЕГА – це Полі Ненасичені Жирні Кислоти (ПНЖК), які мають вирішальне значення для здоров’я кожного із нас. При нестачі ОМЕГА наступають незворотні процеси в нашому організмі.Розрізняють ОМЕГА-3, ОМЕГА-6 та ОМЕГА-9...
02 Dec Нужно ходить в спортзал для того, чтобы похудеть?
Denys 0 34
Чи потрібно ходити в спортзал для того, щоб схуднути?ДРУЗІ, вітаємо у рубриці «ВАС ЦІКАВИТЬ...», де сьогодні мова знову йтиме про схуднення.ЧАСТИНА 3 ТРИЛОГІЇ ПРО СХУДНЕННЯ, в якій ми шукатимемо відповідь на питання «Чи потрібно ходити в спортзал для того, щоб схуднути?».Ми вже з вами знаємо, що:Якщо суттєво зменшити калорійність раціону, то ми зап..
Показано с 1 по 12 из 15 (всего 2 страниц)